GROEPSSESSIES
ONS AANBOD
Aquapilates
Aqua Pilates op een Wobble Board is een uitdagende en dynamische vorm van Pilates die op en naast het water wordt uitgevoerd. Hierbij wordt onder meer gebruikgemaakt van een drijvend wobble board, een instabiel platform dat op het wateroppervlak ligt. Dit zorgt voor een extra dimensie aan de workout, waarbij balans, coördinatie en core-stabiliteit centraal staan.
Core Stability Training
“The ability of an individual to maintain a given position, adequately stabilizing the spine while the extremities are moving”
Small Group Training
Train sterker, slimmer en met meer plezier
Onze small group trainingen zijn de perfecte mix tussen persoonlijke begeleiding en de dynamiek van een groep. In een kleine groep van maximaal 4 deelnemers krijg je:
- Individuele aandacht van je coach
- Uitdagende en gevarieerde sessies afgestemd op je niveau
- Extra motivatie door samen te trainen met anderen
- Betaalbare kwaliteitstraining die je anders alleen in personal training vindt
Elke maand trainen we rond een nieuw thema — een quote of concept dat de toon zet voor de weken die volgen. Zo geeft elke periode richting, focus en net dat tikkeltje extra motivatie.
Onze small group trainingen vinden elke weekdag plaats, soms meerdere keren per dag. Jij kiest zelf wanneer je aansluit — maximale flexibiliteit, zonder in te boeten op structuur of kwaliteit.
Elke twee weken vernieuwen we het programma, zodat je lichaam blijft uitgedaagd zonder dat de variatie ten koste gaat van de opbouw. Op maandag/dinsdag (training 1) en woensdag/donderdag staat algemene krachttraining centraal — met aandacht voor zowel upper als lower body, via complex sets en supersets. Vrijdag en zaterdag krijgt de training een extra dimensie: naast de krachtcomponent voegen we een cardioprikkel toe en is er meer nadruk op agility en plyometrie.
Klein groepje, grote impact. Your goal, our mission!
Summer Bootycamp
In onze Summer Bootycamp is onze training gericht op groei door middel van functionele en leuke trainingen. Wij willen zo veel mogelijk mensen samenbrengen om te trainen en zo onze community te versterken en uit te breiden.
Onze focus ligt op het creëren van trainingen die zowel effectief als plezierig zijn, om onze deelnemers aan te moedigen om samen te blijven trainen en te groeien.
Summer Bootycamps zijn de beste en leukste trainingen voor het shapen van je lichaam met behoud van de vrouwelijke curves. Jouw coaches helpen je om je spieren te versterken, met focus op het shapen & liften van je booty! Onze lessen duren telkens 60 minuten en zijn voor alle sportniveaus te volgen.
Meer info of wil je inschrijven? Druk op de knop!
CONTACT
Contacteer ons vrijblijvend via onderstaande contactgegevens. Ons team staat klaar om al jouw vragen te beantwoorden, of je nu informatie wilt over onze producten en diensten, een offerte aanvraagt, of advies nodig hebt. Wij streven ernaar om zo snel mogelijk te reageren en je verder te helpen.
Schuttershofstraat 49
2870 Puurs
info@proveu.be
03/64 80 801
BTW BE 0774.786.114
BE43737056634101